Počelo je: Ekskluzivno izdanje "Pod tuđim suncem" uz popust i potpis za prvih 500 kupaca
Komentari
24/06/2025
-09:49
Danas počinje ono što smo danima najavljivali, a vi uzbuđeno iščekivali. Vulkan izdavaštvo s ponosom objavljuje početak prodaje specijalnog izdanja romana Pod tuđim suncem Miodraga Majića – knjige koja je obeležila domaću književnu scenu i osvojila poverenje više od 50.000 oduševljenih čitalaca. Ovo izdanje nije dostupno u knjižarama ‒ samo na sajtu vulkani.rs, prvih 500 kupaca imaće priliku da poruče ekskluzivni tvrdi povez s originalnim potpisom autora – detalj koji ovu knjigu pretvara u kolekcionarski primerak, uspomenu, poklon s težinom i dušom, i to po sjajnim popustima – uz redovni popust od 15% dobiće dodatnih 15% popusta.
Jedini uslov je da jedna porudžbina može da sadrži maksimalno dve potpisane knjige.
Osim toga jedan, najsrećniji kupac, dobiće i posebnu poruku autora unutar knjige koja čitavu akciju podiže na potpuno nov nivo.
Pod tuđim suncem je vrsta romana koja daje hirurški preciznu dijagnozu društva, ali je takođe i etička studija, uzbudljiv pravnički triler i intimna priča o savesti i odgovornosti. U ovom posebnom izdanju, ona dobija još jednu dimenziju – lični pečat autora koji je uspeo da istovremeno izazove i literarni i društveni odjek.
Ako ste voleli roman, ako vas je Majićeva rečenica naterala da zastanete, promislite, ponekad i da vas zaboli – ovo je vaše izdanje. Ako pak tek ulazite u njegov svet – bolje vreme za to ne postoji.
Zalihe su ograničene. Potražnja je velika.
Budite među onima koji će ovu knjigu imati zauvek – sa potpisom autora koji ne pristaje na kompromise.
Prodaja je otvorena. Dobro došli na vulkani.rs.
Komentari (0)