Život

Yason event u Sava Centru

Komentari
Yason event u Sava Centru
Promo/Jakov Simović, Boško Karanović - Copyright Promo/Jakov Simović, Boško Karanović

Autor: Euronews Srbija

05/06/2026

-

09:30

veličina teksta

Aa Aa

Povodom predstavljanja nove Ray-Ban x A$AP Rocky Metal kolekcije, Yason je u svojoj radnji u Sava Centru drugu godinu zaredom okupio brojne goste na eventu posvećenom spoju mode, muzike, umetnosti i savremene kulture. Događaj, organizovan u partnerstvu sa Sava Centrom, okupio je dugogodišnje prijatelje, saradnike i predstavnike medija koji su među prvima imali priliku da se upoznaju sa najnovijom Ray-Ban pričom.

Metal kolekcija obuhvata četiri upečatljive forme: dve sunčane i dve dioptrijske. Ikonične siluete dobijaju novu energiju, zadržavajući prepoznatljiv DNK brenda, ali uz dozu modne i kulturne evolucije koju Rocky unosi u svaki detalj.

Nezaboravan doprinos celokupnom doživljaju dao je i specijalni muzički performans Sajsi MC uz pratnju Andrije Gavrilovića, koji su publici priredili energičan nastup u večeri posvećenoj savremenoj kulturi, umetnosti i ličnom izrazu.

Događaju su prisustvovali brojni prijatelji i saradnici kompanije Yason, među kojima su bili Željko Samardžić, Ashok Murti, Sara Jo, članovi benda Lavina, Jasmina Aleksandrov, Bojana Ordinačev, Nađa Popivoda, Iva Chu, Tamara Popović Tam, Matea Milosavljević, Fantom i Hana Adrović.

Veče posvećeno Ray-Ban x A$AP Rocky Metal kolekciji ostavilo je snažan utisak na sve prisutne, potvrđujući da su stil, kreativnost i autentičnost vrednosti koje nastavljaju da povezuju ljude i inspirišu nove priče.

Komentari (0)

Magazin