TSC za petama Partizanu: Superligaš stopostotan u domaćem prvenstvu

09/08/2021

-

21:50

TSC za petama Partizanu: Superligaš stopostotan u domaćem prvenstvu - Copyright MN Press

Fudbaleri TSC-a nastavljaju u pobedničkom ritmu, na gostovanju u Nišu, upisali su četvrtu uzastopnu pobedu u prvenstvu i uz Partizan su jedini sa maksimalnim učinkom. Na deobu prvog mesta stigli su trijumfom protiv Radničkog rezultatom 2:1 (1:0).

Golgetersku formu potvrdio je napadač gostiju Đuro Zec u 31. minutu. Dobro je reagovao na asistenciju Banjca, šutirao je iz prve po zemlji i loptu kroz noge golmanu poslao u mrežu za četvrti pogodak u sezoni i vođstvo gostiju.

Sa golovima je ove sezone u dresu TSC-a nastavio i Tomanović. Na dodavanje Stanojeva u 63. minutu sjajno je reagovao, posle njegovog udarca lopta se odbila od stative i završila u mreži - 0:2.

Rezultatsku neizvesnost vratio u je Filp Kasalica u 72. minutu, asistirao mu je Ristić posle greške igrača gostiju Nemanje Petrovića.

U 87. minutu priliku za remi propustio je Ilić, lobovao je istrčalog golmana TSC-a Filipovića, a lopta je završila tik pored stative.