Primera: Depaj doneo bod Barseloni u Baskiji

22/08/2021

-

09:46

Memfis Depaj - Copyright profimedia

Fudbaleri Barselone odigrali su nerešeno 1:1 na gostovanju Atletik Bilbau u drugom kolu španske Primere.

Bilbao je bio bolji tokom većeg dela meča. Poveo je u 50 minutu golom Injiga Martrineza koji je bio najviši u skoku nakon kornera. Barsa je preko Depaja stigla do izjednačenja u 75. minutu: Serhio Roberto uposlio je Holanđanina koji je snažnim udarcem poravnao rezultat. U nadoknadi vremena Erik Garsija je dobio crveni karton pošto je u kontri zaustavio Injakija Vilijamsa.

Majorka je ostvarila jedini trijumf u dosadašnjim mečevima drugog kola savladavši Deportivo Alaves na gostovanju golom Ninja u 80. minutu. Valensija je u 88. minutu došla do remija sa Granadom pogotkom Karlosa Solera sa bele tačke, dok nije bilo golova u duelu Espanjola i Viljareala.