Fudbaleri Partizana ubedljivi u Lazarevcu: Crno-beli četiri puta pogađali mrežu Kolubare

22/08/2021

-

22:55 >> 09:01

MN Press - Copyright MN Press

Fudbaleri Partizana savladali su ekipu Kolubare sa 0:4 u okviru šestog kola Linglong Superlige Srbije.

Crno-beli su poveli već u 11. minutu golom Aleksandra Lutovca, koji je dobro reagovao nakon slobodnog udarca Miloša Jojića i glavom zatresao protivničku mrežu. Delovalo je da će se na poluvreme otići tim rezultatom, međutim, mladi Nikola Terzić je postigao svoj prvenac u dresu Partizana u 42. minutu. Primio je loptu na dvadesetak metara od gola Kolubare, potom se fenomenalno oslobodio svojih čuvara i pogodio bliži ugao.

Već u 51. minutu je Rikardo Gomeš pogodio za 3:0. Sejduba Suma je prošao po levoj strani i proigrao Rikarda koji je poslao loptu u praznu mrežu Kolubare. Samo pet minuta kasnije isti igrač je šutirao i postavio rezultat na konačnih 4:0.

U narednom meču domaćeg prvenstva Partizan dočekuje Radnički iz Niša, dok će Kolubara gostovati ekipi Voždovca.