Stanković nakon pobede nad Novim Pazarom: Prezadovoljan sam pristupom igrača

26/09/2021

-

18:07

MN Press - Copyright MN Press

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su ekipu Novog Pazara sa 4:0 u okviru desetog kola Linglong Superlige Srbije.

Težak poraz kod kuće za Pazarce, ipak, trener ekipe, Kenan Kolašinac ističe da je razlika u kvalitetu presudila:

''Vrlo je teško kada tako rano primite tri gola, što se i ispostavilo. Zvezda je svaku našu grešku iskoristila, a ja sam i u pripremi utakmice znao da ne smemo da ih pravimo. Razllika u kvalitetu je evidentna, mada smo drugom poluvremenu nešto probali da igramo, ali opet, Zvezdina pobeda je zaslužena. Nismo pružili neki otpor kakav bi ja želeo, ali probaćemo to da promenimo. Utakmica protiv Lučana nam je veoma bitna i već se spremamo za nju'', rekao je Kolašinac, a onda je reč dobio Dejan Stanković:

''Kapitenska traka je nagrada i stimulans za Erakovića. On je naše dete i mi ga pazimo i čuvamo. Kada utakmicu otvoriš na vreme sigurno bude mnogo lakše. Nije bio lak period iza nas, ali idemo dalje. Dobra utakmica, bio je fenomenalan pristup od prvog minuta. Malo je bio teži teren, bilo je toplo, a protivnik nezgodan, ipak uspeli smo da se izborimo i pobedimo'', istakao je šef stručnog štaba crveno belih.