Ubedljiv poraz mlade selekcije Srbije: BiH slavila sa 3:0 u Staroj Pazovi

08/10/2021

-

21:20

Ubedljiv poraz mlade selekcije Srbije: BiH slavila sa 3:0 u Staroj Pazovi - Copyright MN Press

Mlada fudbalska reprezentacija Srbije u uzrastu do 19 godina poražena je od selekcije Bosne i Hercegovine sa 3:0 u prijateljskom meču.

Izabranici Dejana Brankovića pretrpeli su veliki poraz od vršnjaka susedne BiH. Gosti su poveli golom napadača splitskog Hajduka, Filipa Čuića, u 32. minutu utakmice.

Do kraja prvog poluvremena rezultat se nije menjao, a već na startu drugog dela, napadač Crvene zvezde, Aleksandar Kahvić zatresao je mrežu Srbije i tako duplirao prednost svoje reprezentacije. Konačan rezultat postavio je Čuić samo četiri minuta kasnije.

Revanš utakmica biće odigrana u nedelju, 10. oktobra u Bačkoj Topoli.

SRBIJA: Gočmanac (46. Ćopić), Lazić, Krsmanović (62. Živković), Petković (62. Miletić), Kovačević (53. Obradović), Gluščević (53. Mićić), Stanković (46. Baždar), Ajdar, Motika (58. Hrstić), Subotić, Milovanović (46. Krstić).

BOSNA I HERCEGOVINA: Šahinović (83. Dalipagić), Musić (83. Popara), Cvjetinović, Šukilović (68. Trako), Šakota (83. Ramić), Krdžalić (68. Ilić), Kahvić (77. Jaganjac), Mehmedović (68. Daničić), Čuić (77. Beuk), Sučić (83. Erić), Kapetanović (77. Jovašević).