21/10/2021

-

21:05

Slavlje fudbalera norveškog tima - Copyright Tanjug/Mats Torbergsen/NTB Scanpix via AP

U grupi B, u duelu dva tima koja su već odmerila snagu sa Partizanom i pretrpeli poraze, Anortiozis i Flora su remizirali 2:2 (2:1).

Miloš Deletić, srpski internacionalac u redovima kiparskog tima, načeo je mrežu Flore,u 25. minutu smetio je loptu u rašlje - 1:0. Atraktivan je biio i pogodak Slovenca Denisa Popoviča tri minuta kasnije za vođstvo od 2:0 .

Nadu gostima vratio je najbolji strelac Rauno Sapinen iskoristivši centrašut saigrača, da bi isti igrač postavio konačnih 2:2

Pravu katastrofu pretrpela je Roma na gostovanju u Norveškoj. Bodo je poveo 2:0, Perez smanjio na 2:1, da bi u nastavku Bothajm, Solbaken i Pelegrin doneli domaćinu ubedljiv trijumf protiv ekipe Žozea Murinja.