Fudbal

Crvena zvezda sa 23 fudbalera otputovala u Češku

Komentari
Crvena zvezda sa 23 fudbalera otputovala u Češku
Rijera - Copyright FK Crvena zvezda

veličina teksta

Aa Aa

Crvena zvezda je otputovala u Češku gde će u četvrtak od 19.00 časova (TV Arena 1 Premium) u Plzenju igrati revnaš meč plej-ofa UEFA Lige Evrope. Trener Albert Rijera poveo je na put 23 fudbalera, odnosno snage koje je koristio i u prvom meču koji je ubedljivo dobijen 3:0.

Kao i u prvom meču neće biti Bruna Duartea koji finišira transfer u Vasko de Gamu, nema ni novajlija Bambe Dijenga, Mihaila Ristića, te Korejca Je Gon Kima, koji nemaju pravo igranja, ali ni Tomasa Handela koji nije bio registorvan. Abu Fani je suspendovan zbog kazne UEFA, a ostali su na raspolaganju. 

Na spisku putnmika su: Mateus, Ivan Guteša, Savo Radanović, Rodrigao, Derik Lukasen, Miloš Veljković, Stefan Gudelj, Frenklin Tebo Učena, Matej Strika, Matej Gaštarov, Rade Кrunić, Mahmudu Bađo, Timi Maks Elšnik, Vasilije Кostov, Dimitrije Šarić, Mo Čam, Osman Bukari, Loizos Loizu, Mirko Ivanić, Vladimir Lučić, Aleksandar Кatai, Džej Enem, Marko Arnautović.

Komentari (0)

Sport