Liga šampiona: Mančester savladao Viljareal, Bajern slavio u Kijevu

23/11/2021

-

20:44 >> 20:56

AP Photo/Alberto Saiz - Copyright Tanjug/AP Photo/Alberto Saiz

U 5. kolu Lige šampiona u grupi F, Mančester junajted je prekinuo seriju slabih rezultat pobedom na gostovanju Viljarealu od 2:0 (0:0).

Do važne pobede protiv neugodnih Španaca, fudbaleri Mančestera stigli su u 78 minutu, a igrač odluke ponovio je bio Kristijano Ronaldo.
Kompilokovali su u svom šesnaestercu golman domaćina Rulji i vezni igrač Etjen Kapue kome je lukavi Portugalac oduzeo loptu i poslao je u mrežu za 1:0.

U 90. minutu Džejdon sančo je potvrdio trijumf gostiju psole odlične akcije u kojoj je učestvovalo nekolicina fudbalera.

U grupi E, minhenski Bajern je u prvom poluvremenu poveo sa 2:0 u Kijevu, atraktivnim potezima Roberta Levandosvskog koji je "makazicama" sa 12 metara načeo mrežu domaćina, da bi fenomenalnu akciju i asistenciju Tolisa, i loptu koju je propustio kroz noge Tomas Miler, u mrežu zakucao Kingsli Koman.

Ukrajinci su popravili igru un nastavku, smanjili preko Garmaša koji je matirao Nojera za konačnih 2:1.