Neredi u solunskom derbiju: Navijači PAOK-a napravili prekid od 42 minuta

28/11/2021

-

21:42

PAOK - Aris - Copyright profimedia

Solunski derbi se umalo nije završio, jer su navijači PAOK-a, nezadovoljni rezultatom, u drugom minutu nadoknade prvo raspalili pravi arsenal dimnih bombi, petardi, topovskih udara, a zatim su ušli na teren, pa je sudija Škot Bobi Maden prekinuo meč 11. kola grčke lige.

Međutim, posle intervencije policije, tuče u kojoj su povređene četiri osobe, jedna teže i smirivanja strasti a posle prekida koji je trajao 42 minuta, Maden je nastavio meč.

U tih dva minuta i 38 sekundi nije bilo promene pa je Aris slavio 1:0, golom Manćinija iz 41. minuta.

Andrija Živković bio je svih tri sata u sastavu PAOK-a kome je ovo treći poraz u poslednjih pet mečeva pa već zaostaju za vodećim Olimpijakosom 10 bodova.