Izostala senzacija Bolonje: Dušan Vlahović u 90+5. spasao Juve poraza

16/04/2022

-

20:31 >> 20:35

Dušan Vlahović - Copyright Tanjug/Fabio Ferrari/LaPresse via AP

Siniša Mihajlović se leči u bolnici, ali igrači Bolonje mu iz nedelje u nedelju popravljaju raspoloženje pošto su umalo priredili senzaciju u Torinu i pobedili Juventus 1:1 (0:0). Vodili su gosti do petog minuta nadoknade kada je Dušan Vlahović ubacio glavom posle akrobacije Alvara Morate.

Marko Arnautović je ponovo postigao gol, ispratio je centaršut u 52. minutu i zatresao je mrežu. Napadao je Juventus, Dušan Vlahović je imao dve polupruilike, Alvaro Morata takođe, Kvadrado je u 82. minutu pogodio prečku.

Kuvalo je u finišu, domaćini su tražili penal, ali sudija Saki je posle pregleda VAR-a procenio da nema kaznenog udarca. To prilikom je Sumaro dobio crveni karton, a i Gari Medel je zaradio drugi žuti, pa je Bolonja poslednjih desetak minuta igrača sa dvojicom igrača manje.

Imao je Dušan Vlahović novu priliku u 88. minutu, ali je bio neprecizan iz slobodnog udarca. Ipak, posle velikog pritiska stigao je taj gol Vlahovića, 23. u Seriji A za bod.