Stanojević: Video sam na koga mogu da računam

07/05/2022

-

19:57

Stanojević: Video sam na koga mogu da računam - Copyright MN Press

Fudbaleri Partizana su u okviru 35. kola Linglong Superlige Srbije savladali Vojvodinu sa 2:1.

Trener crno-belih, Aleksandar Stanojević, nakon meča nije bio zadovoljan odnosom pojedinih igrača:

''Ima razloga za brigu jer su neki momci olako shvatili zadatak. Imali smo 2:0 i nismo postigli treći pogodak, a trebalo je ranije da rešimo utakmicu. Pojedinci su imali takav pristup, ali dobro to mi je pokazalo na koga mogu da računam. Neki su morali da igraju roviti, imali smo blagih kadrovskih problema, a neki su počeli da ulaze u ritam i dobijaju minutažu''.

Šef stručnog štaba Vojvodine, Dragan Radojičić takođe je izneo svoje utiske:

''Do sad smo padali u drugom poluvremenu, a danas smo se podigli i to je jedna dobra stvar. Sada smo izgubili i teoretske šanse za Evropu. Za par dana ponovo gostujemo ovde u okviru Kupa da se pokažemo u boljem izdanju nego danas. Partizan ima zaista kvalitetne pojedince koji su rešili meč. Kod drugog gola Partizana smo napravili više grešaka i to je zaista jeftino izgledalo i bode oči. Ne preostaje mi ništa drugo nego da radimo još žešće, ostaje nam utakmica u Kupu da pokažemo da spasimo sezonu. Mada realno nemamo šta ni da spašavamo, jer mesto na kome završimo biće zasluženo''.