-

20:40

Mladost bolja od Teleoptika u baražu: Ekipa Alberta Nađa nije uspela da izbori promociju - Copyright twitter/FK Partizan

Fudbaleri Teleoptika i sledeće godine igraće u Srpskoj ligi, grupa Beograd, budući da nisu uspeli u drugom meču sa savladaju ekipu Mladosti iz Novog Sada.

Fudbaleri Teleoptika, koje sa klupe predvodi Albert Nađ, izgubili su u revanš meču baraža za Prvu ligu Srbije od ekipe Mladosti iz Novog Sada rezultatom 1:2.

Prvi meč završen je rezultatom 1:1, dok je u Zemunu Mladost dala gol više. Naime, Novosađani su poveli u 22. minutu golom Jovanića, da bi Partizanova filijala izjednačila u 59. preko Markovića. Konačan rezultat ostavio je Kaurin u 82. minutu i doneo svom timu plasman u viši rang.

Ideja Partizana je bila da Teleoptik izbori plasman u Prvu ligu kako bi se talentoi razvijali u konkurenciji jačih ekipa, ali će za sledeću priliku morati da se strpe još godinu dana, opod uslovom da opet budu najbolji tim u Srpskoj ligi, grupa Beograd.