24/06/2022

-

21:18

Zvezda posle preokreta pobedila Bravo na pripremama u Sloveniji - Copyright FK Crvena zvezda

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su slovenački Bravo rezultatom 2:1, u prijateljskoj utakmici.

Zvezda je pobedila posle preokreta. Bravo je poveo u 14. minutu golom iz penala.

Preokret i pobedu crveno-belima doneo je Rišairo Živković, golovima u 63. minutu i nadoknadi

Zvezda je dobro počela susret u Ljubljani, imala dve dobre prilike preko Ohija i Mirka Ivanića, ali je Bravo ipak poveo. Desilo se to iz penala, koji je dosuđen nakon što je Milan Rodić igrao rukom.

Rezultatom 1:0 završeno je poluvreme, u kom Zvezda nije delovalo loše.

Trener Crvene zvezde Dejan Stanković izbačen je sa terena pred sam početak drugog dela, nakon prigovora upućenih arbitru.

Zvezda je u drugom delu zaigrala još bolje, priliku je dobilo mnoštvo novih igrača, a izjednačenje je u 63. minutu doneo Rišairo Živković, fantastičnim golom iz daljine.

Petoplasirani tim slovenačkog prvenstva iz prošle sezone nije imao prilika da ponovo ugrozi gol Zvezde.

Crveno-beli su bili dominantni, pokušavali, ali nisu uspevali da dođu do novog gola.

Na scenu je u nadoknadi utakmice ponovo nastupio Živković, koji je novim golom doneo pobedu Crvenoj zvezdi na pripremnoj utakmici u Ljubljani.