Zvezda igrala nerešeno: Remi 1:1 sa ekipom Domžala

27/06/2022

-

20:54

Zvezda igrala nerešeno: Remi 1:1 sa ekipom Domžala - Copyright Euronews/Printscreen

Fudbaleri Crvene zvezde odigrali drugu pripremnu utakmicu u Sloveniji.

Nakon pobede nad ekipom Bravo, Crvena zvezda je igrala nerešeno sa timom Domžala. Bilo je 1:1.

Zvezda je gubila od 29. minuta golom Ivana Durdova, a u 87. je izjednačio 19-godišnji Vladimir Lučić.

Trener Dejan Stanković je na priliku pružio 24 igrača. Tako je postava zamenjena u 65. minutu, ne računajući dvojicu koja su ušla na poluvremenu.

Šansu od starta dobio je novi fudbaler crveno-belih Osman Bukari, koji je imao dobru priliku da se odmah upiše u strelce. Ipak, njegov pokušaj je odbranjen.

Ravnopravno je bilo na početku susreta, a ekipa Domžala povela je u 29. minutu, posle odličnog skoka Ivana Durdova.

Precizan centaršut upućen je sa levog boka, a Durdov je zahvatio loptu glavom ispred Aleksandra Dragovića, i rutinski je sproveo u mrežu nemoćnog Milana Borjana.

Crveno-beli imali su nekoliko dobrih prilika u prvom delu, a najbolju je imao Milan Pavkov.

Drugo poluvreme bilo je manje zanimljivo, a Zvezda je u finišu susreta uspela da izjednači. Strelac je bio Vladimir Lučić, nakon asistencije Slavoljuba Srnića.

Ovo je bila druga utakmica crveno-belih na pripremama u Sloveniji. Prethodno je pobeđena ekipa Bravo rezultatom 2:1, i to posle preokreta.