23/01/2023

-

23:22

Minimalna pobeda Totenhema protiv Fulama - Copyright Tanjug AP/Frank Augstein

Fudbaleri Totenhema ostvarili su tešku, ali zasluženu pobedu u gostima protiv Fulama - 1:0 (1:0).

Gol odluke postigao je Heri Kejn u nadoknadi prvog poluvremena. Son mu je poslao odličnu loptu, Englez se namestio, šutirao i poslao je u donji desni ugao.

Fulam se u nastavku nije predavao, pokušao je da dođe do gola ali u toj nameri nije uspeo. Najbolju priliku imao je Manor Solomon kokji je uputio pravu bombu ka golu Huga Lorisa koji je nekako uspeo da je preusmeri u korner.

Ono što mi mogao da bude problem za Fulam je činjenica da Aleksandar Mitrović opet ima problema sa povredom. U finišu meča, medicniski tim mu je pomogao da uzađe sa terena, on se ratnički vratio, ali se videlo da nije sve u najboljem redu.

Fulam u narednom kolu Premijer lige gostuje Čelsiju, dok će Totenhem odmeriti snage sa drugoplasiranim Mančester Sitijem.