Poraz fudbalera Budućnosti: Helsinki slavio u prvom susretu kvalifikacija za Ligu šampiona

Autor: euronews

06/07/2021

-

20:49

buducnost - Copyright profimedia

Fudbaleri Budućnosti izgubili su 3:1 na gostovanju finskom HJK u Helsinkiju u prvoj utakmici kvalifikacija za Ligu šampiona.

Prvak Finske odlučio je pobednika meča nakon prvih 13 minuta, pošto su svi golovi domaćina postignuti u tom intervalu.

Rope Ruski doveo je svoj tim u vođstvo u petom minutu, Filip Valenčič je duplirao prednost dva minuta kasnije, da bi treći pogodak postigao Jane Saksela.

Konačan rezultat na utakmici postavio je vezni igrač Podgoričana Miloš Raičkovič sa bele tačke u 34. minutu.

Revanš meč igra se za sedam dana na stadionu pod Goricom. Podsetimo, prednost gola u gostima od ove godine neće važiti.