Košarka

Zvezda poželela sreću Srbiji na Eurobasketu: Da se svi radujemo u Beogradu

Komentari
Zvezda poželela sreću Srbiji na Eurobasketu: Da se svi radujemo u Beogradu
Zvezda poželela sreću Srbiji na Eurobasketu: Da se svi radujemo u Beogradu - Copyright profimedia

Autor: Euronews

24/08/2025

-

19:15

veličina teksta

Aa Aa

Košarkaški klub Crvena zvezda uputio je snažnu podršku reprezentaciji Srbije, koja u ponedeljak (25. avgusta) putuje u Letoniju, gde će učestvovati na Eurobasketu, koje zajednički organizuju Letonija, Kipar, Poljska i Finska.

Crveno-beli sa ponosom stoje uz "orlove", napominjući da veruju da izabranici Svetislava Pešića mogu da se vrate sa nekom od medalja u Beograd, što cela nacija i priželjkuje. 

"Kao i uvek, Crvena zvezda sa ponosom stoji uz nacionalni tim. Uvek smo se odazivali pozivu reprezentacije i pružali bezrezervnu podršku, sa velikim poštovanjem prema grbu, dresu i onima koji ga nose. Tako je i ovog leta, od zlatnih dečaka do 16 godina koji su osvojili šampionat Evrope u Gruziji, pa sve do seniorskog tima, u kojem se nalazi naš Ognjen Dobrić, kao i selektor Pešić i još nekoliko bivših ili sadašnjih crveno-belih igrača. U ime Zvezde, predsednika Željka Drčelića, predsednika Upravnog odbora, rukovodstva, zaposlenih, trenera i igrača našeg kluba, upućujemo iskrene želje za zdravlje, uspeh i sjajne igre celom timu KSS-a u Rigi. Verujemo u vas i nadamo se da će se Beograd vratiti sa medaljom - jer Srbija je bila i ostaje zemlja košarke", piše u saopštenju Crvene zvezde.

Inače, košarkaši Srbije prvi meč na turniru igraju 27. avgusta (20.15 Tv Arena Premijum 1) u Rigu protiv Estonije  

Komentari (0)

Sport