Jokić o Krisu Polu: Nisam ga gledao kao mali, jer tada nisam igrao košarku
Komentari
Nikola Jokić najavio je početak polufinalne serije Zapadne konferencije NBA lige protiv Finiksa.
Američke novinare najviše je zanimalo šta srpski košarkaš misli o veteranu Krisu Polu i udarnoj igli Sansa. Na pitanje da li ga je gledao dok je odrastao, Jokić je odgovorio: "Kada je Kris Pol bio u Nju Orleansu ja nisam igrao košarku", naveo je uz osmeh prvi kandidat za MVP nagradu.
"Upoznao sam ga na 'Ol-star' meču. On puno doprinosi svom timu. Video sam da je dobar momak, veoma pametan i posvećen. Mnogo zna o košarci. Kris je praktično je drugi trener na terenu", rekao je Jokić.
Komentari (0)