Ostali sportovi

Oglasila se Arena: Izbor novog direktora je došao nakon isteka mandata Grboviću!

Komentari
Oglasila se Arena: Izbor novog direktora je došao nakon isteka mandata Grboviću!
Oglasila se Arena: Izbor novog direktora je došao nakon isteka mandata Grboviću! - Copyright Tanjug/Vladimir Sporčić

Autor: Euronews.rs

23/09/2025

-

20:17

veličina teksta

Aa Aa

Danas se pojavila informacija kako je doskorašnji direktor Beogradske arene, Goran Grbović, semnjen sa funkcije, a na njegovo mesto doveden Stefan Babić. 

Ipak, ubrzo su se javili iz PR službe objekta iz prestonice sa saopštenjem, u kojem su naveli da nekadašnji košarkaš Partizana nije smenjen, već da mu je istekao mandat. 

Saopštenje Beogradske arene prenosimo u celini: 

"Obraćamo vam se ovim putem kako bismo ukazali na određene neophodne činjenice, u vezi sa izborom novog direktora 'Arena Beograd' d.o.o., gospodina Stefana Babića.

Naime, prvenstveno smo dužni napomenuti da doskorašnji direktor, veliki prijatelj naše Beogradske Arene, gospodin Goran Grbović, nije smenjen, što je informacija koju su pojedini mediji u toku dana preneli, bez prethodne provere. Do izbora novog direktora, gospodina Stefana Babića, došlo je nakon isteka mandata na koji je gospodin Goran Grbović prethodno biran, te izboru Babića nije prethodilo nikakvo 'Razrešenje' ili 'smena', što gorepomenuti mediji uporno navode.

Gospodin Goran Grbović je svojim višegodišnjim radom i zalaganjem umnogome doprineo sveukupnom radu i razvoju Beogradske Arene, predstavljao je, a i dalje predstavlja, uzor celokupnom radnom kolektivu. Napomenuli bismo još da će gospodin Grbović u budućnosti uvek biti rado viđen gost u našoj kući, ali tada ne bismo bili u pravu: Goran Grbović u Beogradskoj Areni ne može biti rado viđen gost, jer je Beogradska Arena, zahvaljujući njegovom neumornom zalaganju i neospornim ljudskim i profesionalnim kvalitetima, neminovno postala njegova druga kuća.

Izbor novog direktora, gospodina Stefana Babića, potez je načinjen u cilju da se u budćnosti aktivno radi na daljem strateškom razvoju Beogradske Arene, a mi kao kolektiv, uvereni smo da će navedeno u narednom periodu biti i realizovano.

Puno sreće u daljem radu želimo novom rukovodstvu, na čelu sa gospodinom Babićem, uz napomenu da bi osnovni cilj u početku, morao biti obezbeđivanje kontinuiteta kvaliteta rada i pružanja usluga naše Beogradske Arene", stoji u saopštenju.    

Komentari (0)

Sport