Aktuelno

Pao deo drvene konstrukcije sa tržnog centra u Novom Sadu, povređena žena (VIDEO)

Komentari
Tanjug

Autor: Tanjug

13/04/2026

-

15:39

veličina teksta

Aa Aa

Drvena konstrukcija koja je bila deo skele na tržnom centru "Nork" u Novom Sadu pala je nešto posle 14 časova, a povređena je jedna žena, koja je u svesnom stanju prevezena u Urgentni centar, rečeno je za Tanjug iz PR službe Zavoda za urgentnu medicinu.

"Žena (1971), povređena na Bulevaru Mihajla Pupina kod Norka padom drvene konstrukcije, sa višestrukim povredama prevezena je u svesnom stanju u Urgentni centar na odeljenje reanimacije", naveli su iz Zavoda za urgentnu medicinu.

Tanjug Video

 

Kako su dodali, lekarska ekipa intervenisala je po prvom prioritetu i posle početnog zbrinjavanja, žena je na odeljenje reanimacije prevezena radi daljeg praćenja stanja.

Policija je prijavu o padu dela drvene konstrukcije dobila u 14.15 časova, rečeno je za Tanjug u Policijskoj upravi Novi Sad. U toku je uviđaj.

Komentari (0)

Srbija