"Od igle do lokomotive": Letnji vašar u Novom Pazaru donosi popuste do 80 odsto, bogatu ponudu i izlagače iz cele Srbije
KomentariU Novom Pazaru biće održan tradicionalni Letnji vašar, koji će posetiocima ponuditi raznovrsnu robu i brojne sajamske popuste. Na vašaru će posetioci moći da pronađu različite proizvode, a organizatori najavljuju i posebne popuste tokom trajanja manifestacije.
Ako je sudeći po godinama unazad, popusti na Letnjem vašaru u Novom Pazaru išli su i do 70 odsto. Ove godine Letnji vašar u Novom Pazaru održava se po jedanaesti put, a posetioce, kao i prethodnih godina, očekuje bogata ponuda i atraktivni sajamski popusti. O tome šta će sve biti u ponudi i koliki će biti popusti, govorio je direktor Letnjeg vašara Enes Pljakić.
"Kada su popusti u pitanju, mi uvek tražimo od izlagača da snize cene maksimalno. Znači, kao i što si rekao u najavi, cene budu snižene i do 80%, zato što to ljudima odgovara da oni plasiraju svoju robu, refuze. To ljudima koji kupuju tu robu takođe odgovara. Znači, imamo, da kažemo, neki zatvoren krug što se tiče opšte koristi, a videće i sami oni koji dođu i uveriće se da su stvarno cene snižene", istakao je Pljakić.
Na pitanje koliko će biti izlagača, odakle oni dolaze, i šta će to moći posetioci da kupe Pljakić je odgovorio:
"Mi uvek govorimo da ima ovde da se nađe od igle do lokomotive. I, ovaj, stvarno mogu, imaju lepu ponudu i donji veš, i džins, i duksevi, i majice. Znači, ima, da kažemo, baš široka ponuda. Što se tiče izlagača, dolaze iz unutrašnjosti, imamo iz unutrašnjosti dosta izlagača, imamo iz okolnih gradova, da kažemo, to Tutin, Sjenica, Prijepolje, Nova Varoš, uvek imamo tu izlagača. Imamo i iz Beograda, Inđije, Aleksinca, i ima, znači, imamo dosta izlagača iz unutrašnjosti", zaključio je on.
Opširnije o ovome pogledajte u videu na početku teksta
Komentari (0)