Politika

Vučić: Zbog bahatosti i "znaš ti ko sam ja?" napraviću portal "Ko si bre ti?"

Komentari
Vučić: Zbog bahatosti i "znaš ti ko sam ja?" napraviću portal "Ko si bre ti?"
Tanjug/Marko Đoković - Copyright Tanjug/Marko Đoković

Autor: Tanjug

21/05/2026

-

23:18

veličina teksta

Aa Aa

Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je večeras da će zbog toga što građani mogu da čuju "znaš ti ko sam ja?" napraviti portal koji će se zvati "Ko si bre ti?", na kome će moći da se žale na bahate funkcionere, kako bi držva mogla na dnevnom nivou da regauje.

"Srbija ide u dobrom smeru, Srbija se dobro razvija, to je ono što je važno, ali moramo da rešavamo ono što je za mene veliki problem, jer ne možete uvek rezultatima da pobedite i da ljudima ukažete na to koliko je važno to sve što smo uradili. Moramo sebe da promenimo, da pokazujemo manje bahatosti, manje arogancije. Moramo da se borimo", istakao je Vučić za RTS.

Naveo je da će građani na tom portalu moći da mu pišu kako bi država mogla na dnevnom nivou da reaguje i ispravlja greške.

"Da ispravljam i ja svoje greške, da mi kažu 'ponašao si se tako i tako'. Ja sam uvek spreman da se izvinim kada pogrešim, ali i to ljudi znaju, pa neka cene sami. Ja nemam problem sa tim, ja nemam problem da i vama kažem 'izvinite' ni bilo kome drugom", naveo je Vučić.

Istakao je da je važno da nastavimo sebe da menjamo i da radimo kao i da imamo, kako je rekao, "tigrovo oko" i da želimo po svaku cenu i na svaki način da idemo napred, da se uhvatimo u koštac sa svim problemima i da modernizujemo zemlju.

"Važno je što je moguće više da gledamo kako tu bahatost i aroganciju da pobedimo. Ne možete da kažete: 'ja neću da idem u Turkmenistan, al' zato u Pariz hoću svaki put da odem na službeni put'. Ti ne možeš više da budeš ministar, zato što ti ne razumeš šta je tvoj posao. Nije tvoj posao da ideš da kupiš tašnicu ili nešto drugo, već je tvoj posao da se boriš za svoju zemlju. Ne idem ja u Kinu da idem u šoping, nego idem u Kinu da donesem milijarde u Srbiju, da uradim nešto dobro za ovu zemlju", kazao je Vučić.

Kako je rekao, u Tivat, gde će biti 5. juna biti održan samit EU-Zapadni Balkan, ne ide da bi gledao more već da bi se borio za Srbiju i da bi nešto dobro doneo Srbiji. 

Komentari (0)

Srbija