Dodik: Srpska nastavlja da gradi strateška partnerstva sa najvažnijim državama
Komentari
Predsednik Saveza nezavisnih socijaldemokrata (SNSD) Milorad Dodik poručio je danas da Republika Srpska nastavlja da gradi strateška partnerstva sa najvažnijim državama u svetu, istakavši da više niko ništa ne može da joj nametne.
Dodik je na platformi Iks u retrospektivi protekle sedmice naveo da je delegacija Republike Srpske boravila u višednevnoj poseti Vašingtonu tokom koje je prisustvovala Molitvenom doručku.
Naveo je i da je delegacija imala niz sastanaka sa visokim zvaničnicima američke administracije.
Komentari (0)