Rutinska pobeda Partizana: Crno-beli bez mnogo muke savladali Voždovac

01/08/2021

-

23:04

Rikardo Gomeš - Copyright FK Partizan/Miroslav Todorović

Fudbaleri Partizana savladali su ekipu Voždovca sa 4:0 u okviru trećeg kola Linglong Superlige Srbije.

Prvi gol postigao je Rikardo Gomeš u 13. minutu posle sjajne asistencije Bibarsa Natha. Fenomenlna lopta Izraelca koju je napadač sjajno prihvatio pretvorena je u pogodak.

Samo devet minuta kasnije prednost je duplirao Aleksandar Šćekić. Filip Holender je bio asistenent, a crnogorski defanzivac je bez mnogo muke zatresao mrežu.

Treći gol Partizana postigao je Filip Holender, ali ponovo je veliki posao uradio Rikardo Gomeš, najbolji igrač crno-belih na početku ove sezone Napadač je sjajno prošao po strani i ubacio loptu u peterac protivnika odakle je mađarski reprezentativac zatresao mrežu.

Treći gol postigao je povratnik u redove crno-belih, Danilo Pantić, u 70 minutu. Fantastičan pogodak nekadašnjeg fudbalera Čelsija dogodio se posle slobodnog udarca, pogodio je preko živog zida, prvo u stativu, a zatim mrežu Voždovca.

Sastavi:

Partizan: Stevanović, Živković, Vujačić, Ostojić, Urošević, Zdjelar, Šćekić, Jović, Natho, Holender, Gomeš

Voždovac: Preković, Hajdin, MIlović, MIjailović, Lasickas, Purtić, Bogdanović, Pantović, MIlojević, Milosavljević, Vujnović