Jovanović: Prvo mesto nam je najveći motiv
Komentari05/11/2025
-19:03
Marko Jovanović, našao se privremeno u ulozi šefa struke Partizana posle odlaska Srđana Blagojevića. Čini se da je posle svega ekipa dobro reagovala protiv Javora, ali svakako da je moglo to i bolje kada su crno-beli u pitanju.
Trijumfovao je beogradski klub sa 2:3, a odlučujući pogodak je postigao Jovan Milošević "makazicama" u 69. minutu. Svoje utiske je posle meča za Arenu sumirao Jovanović.
"Imali smo dva teška poraza, znate šta se dešavalo. Ispali smo iz Kupa, izgubili na Banovom brdu, a dolazili smo ekipi Javora koju vodi jedan od naših najboljih trenera. Nisu izgubili na domaćem terenu dosad. Postigli smo sjajan gol, ali nas je penal poremetio psihički, što je normalno to su mladi momci. Dogovorili smo se na poluvremenu da nastavimo kao da se ništa nije desilo, čestitam svojim igračima na karakteru. To su momci pred kojima su velike karijere. Samim tim što smo prvi dovoljno govori. Hvala navijačima na podršci, a fudbalerima Javora i stručnom štabu želim sve najbolje u nastavku", rekao je Jovanović.
Našu novinarku na licu mesta je interesovalo da li Partizan može igrati ovako i u nastavku sezone.
"Moramo, to nam je najveći motiv, što današnjom pobedom izlazimo na prvo mesto. Zvezda ima meč manje, ali je lep osećaj biti prvi. Borimo se za prvu poziciju i moramo da pokažemo karakter, što smo apostrofirali na poluvremenu. Nadamo se ovakvom Partizanu i u nastavku, biće uspona i padova, ali ovaj put na koji je klub krenuo, od njega neće odustati", dovršio je Jovanović.
Takođe, za Arenu je svoje utiske pružio trener domaćina, Radovan Ćurčić.
"Ozbiljan otpor smo pružili. Imali smo puno problema, a ovo je bilo iznad mojih očekivanja. Na 2:1 smo promašili dve kolosalne šanse i propustili veliku šansu. Primili smo evrogol, napravili penal, a to se protiv Partizana ne prašta. Mislim da smo više zaslužili", dovršio je Ćurčić.
Komentari (0)