Slavilo se noćas u Zvezdi, Stanković hvali tandem: Mićko i Sale su moja braća
Komentari27/04/2026
-09:13
Crvena zvezda je još jednom demonstrirala nadmoć u "večitom derbiju" trijumfom od 3:0 nad Partizan u 179. okršaju dva rivala, crveno-beli su overili devetu uzastopnu titulu, ukupno 37. u klupskoj istoriji.
Mrežu rivala načeo je Strahinja Eraković u 18. minutu, prednost je udvostručio Adem Avdić u nastavku, dok je konačan rezultat postavio Seol u samoj završnici susreta.
Posle meča, u centru pažnje našao se Dejan Stanković, koji je emotivno govorio o igračima sa kojima ima poseban odnos Aleksandar Katai i Mirko Ivanić.
"Ne mogu niti želim to da krijem moj odnos sa Mićom i Saletom odavno prevazilazi klasičnu relaciju trener-igrač. Ostali smo bliski i kada nisam bio u klubu. Privilegija je raditi sa njima, iako Mićo nije bio tu poslednjih nekoliko meseci. A Katai... njegova energija i talenat su nešto što se retko rađa. Iskreno, ne znam kada će Zvezda ponovo imati takvog igrača. Srce mi je puno kada ih vidim. Oni su za mene više od fudbalera, doživljavam ih kao svoju mlađu braću", poručio je Stanković.
Komentari (0)