Juniori Partizana junaci u pobedi: Milovanović i Jović slomili otpor Novog Pazara

05/12/2021

-

17:57

Marko Milovanović - Copyright MN Press

Partizan je slavio protiv Novog Pazara na stadionu u Humskoj rezultatom 2:0 (0:0), otpor gostiju crno-beli su slomili u drugom poluvremenu.

Trener Aleksandar Stanojević je u nastavku šansu pružio mladom Marku Milovanoviću koji je pet minuta kasnije načeo mrežu protivnika. Njemu je to novi pogodak, pošto je nedavno u kupu doneo pobedu crno-belima nad Dubočicom.

Golu je prethodio prodor po desnoj strani Kvinsi Meniga, a posle njegovog centaršuta, junior Partizana je sjajno regovao u kazenom prostoru, udacem glavom pogodio je suprotan ugao za vođstvo od 1:0.

Deset minuta kasnije Rikardo Gomeš je iznudio penal, faulirao ga je u šesnaetercu Joksimović, a Nemanja Jović bio siguran realiozator za konačnih 2:0.

Utakmica je počela minutom ćutanja i odavanjem počasti preminuloj legendi Partizana Momčilu Vukotiću.