Fulam rasturio Reding 7:0: Mitrović se dva puta potpisao Paunoviću na "sedmicu"

11/01/2022

-

22:58

Aleksandar Mitrović - Copyright profimedia

Aleksandar Mitrović pogađa mrežu, Fulam pobeđuje. To je postala praksa u ovoj sezoni engleskog Čempionšipa, pa je istim receptom Fulam slavio kao gost protiv Redinga koji sda klupe vodi Veljko Paunović sa čak 7:0 (2:0).

Neverovatna partija ekipe iz Londona i još jedna tragična Redinga.

Vilson je u 13. minutu bio strelac za Fulam, a onda je Mitrović u trećem minutu nadoknade iz penala povisio na 2:0. Bio je to 23. gol srpskog asa u sezoni na 23 utakmice.

Ali, u nastavku je oluja sa "Kreven kotidža" oduvala Reding. Vilson je povisio na 3:0 u 60, Tete je poghodio u 68, Kebano u 71, Adarabojo i 75. i na kraju je Mitrović 24. golom u sezoni u 89. minutu postavio konačnih 7:0 za Fulam.

Fulam se vratio na drugio mesto Čempionšipa sa bodom manje i mečom manje od Bornmuta. Reding je na 21. mestu, "glava mu je iznad vode", ali crno im se piše ako ovako nastave. Teški dani i za Veljka Paunovića koji je pod velikim pritiskom javnosti.