08/05/2022

-

18:36

Siniša Mihajlović - Copyright Tanjug/(Paola Garbuio/LaPresse via AP)

U 36. kolu Serije A, Bolonja je poražena u Veneciji rezultatom 4:3, ali je od konačnog ishoda, daleko važnije za gostujući tim da ih je sa klupe ponovo vodio Siniša Mihajlović.

Zbog zdravstvenih problema srpski stručnjak je odsustvovao 50 dana, proveo je na bolničkom lečenju gde je morao da primi novu seriju terapija protiv leukemije.

Mihajlović je pre šest dana napustio bolnicu i ubrzo se vratio obavezama u klubu. Utakmica protiv Venecije bila je 150. na kojoj je vodio Bolonju.

Njegov tim je vodio do 78. minuta sa 3:2, domaćin je potom iz penala izjednačio na 3:3, a do tri boda stigao pogotkom Denisa Jonsena u 3. minutu nadoknade. Njihove šanse, međutim, da izbore opstanak u eliti, samo su teoretske.