Nula u Humskoj, napad Partizana zakazao, TSC se pokazao u najboljem svetlu

23/07/2022

-

23:05

Nula u Humskoj, napad Partizana zakazao, TSC se pokazao u najboljem svetlu - Copyright MN Press

Fudbaleri Partizana i TSC-a remizirali su 0:0 u Humskoj u okviru trećeg gola Mozzart Bet Superlige Srbije. Imao je Partizan inicijativu tokom čitavog meča, ali se tim iz Bačke Topole zaista sjajno branio.

Tokom prvih 45 minuta igre zaista nije bilo puno prilika. Nešto bolji u uvodnom delu susreta bili su fudbaleri TSC-a koji su presingom stvarali određene probleme crno-belima.

Ipak, nakon pauze za osveženje Partizan je zaigrao izuzetno agresivno.

Ređali su se napadi "parnog valjka" a najopasniji je bio onaj u kome je Urošević iz voleja odlično zapretio Iliću koji je uz pomoć stative sačuvao svoju mrežu.

Imao je Partizan inicijativu i početkom drugog poluvremena ali nije uspevao da dođe do pogotka.

Svoje prve minute u crno-belom dresu upisao je i Fuseni Dijabate koji je pokazao da je izrazito brz i da će biti veliki pretnja za sve odbrane u Mozzart Bet Superligi Srbije.

U 65. poprilično se obrukao Lutovac. Nakon odbitka imao je čistu poziciju za gol ali je njegov udarac završio pored gola.

Veliku šansu imao je TSC u 78. minutu. Stojković je prošao po levom boku i uputio nezgodnu loptu u petarac Partizana ali je Urošević reagovao ispred Stanojeva.

Do kraja susreta Partizan je prešao u potpuno ofanzivu ali nije uspeo da probije bedem TSC-a i dođe do gola koji je perfektno čuvao mladi Ilić.

U narednom kolu Patizan će gostovati ekipi Novog Pazara, dok će TSC odmeriti snage sa Radničkim iz Niša.

Partizan: Stevanović – Lutovac, Vujačić, Saničanin, Urošević – Zdjelar, Belić – Andrade, Natho (od 57. Dijabate), Terzić (od 57.Menig) – Rikardo

TSC: Ilić – Stojić, Antonić, Ćalušić – Cvetković (od 84. Stanojlović), Stojković, Đakovac, Kuveljić (od 84. Kripić), Jovanović (od 72. Tomanović) – Ratkov (od 61. Stanojev), Vukić