-

21:55

Čukarički rutinski i ubedljivo do trećeg kola kvalifikacija za Ligu konferencija - Copyright MN Press

Fudbaleri Čukaričkog plasirali se u treće kolo kvalifikacija za Ligu konferencija.

Čukarički je u prvom susretu pobedio Rasing u Luksemburgu rezultatom 4:1, i tako praktično rešio pitanje prolaska.

Ipak, bilo je potrebno biti ozbiljan i u revanšu. Čukarički je to maksimalno shvatio.

Rasing je u revanšu na Banovom brdu pobeđen rezultatom 4:0.

Raspoloženi su bili "brđani" od samog starta utakmice, a na poluvremenu je pitanje bilo samo koliko će ubedljiva biti pobeda.

Bilo je 2:0 na pauzi, a oba gola dao je Badamosi, u 39. i 41. minutu.

Đorđe Ivanović je u 52. minutu postigao treći pogodak za Čukarički na ovoj utakmici, a konačnih 4:0 u 73. postavio je mladi 18-godišnji Mihajlo Spasojević.

Čukarički je tako ostvario plasman u treće kolo, gde ga čeka holandski Tvente.

Utakmice će biti odigrane 4. i 11. avgusta.