Palas uzeo bod na Enfildu: Liverpul i dalje bez pobede u Premijer ligi

15/08/2022

-

23:27 >> 23:51

Palas uzeo bod na Enfildu: Liverpul i dalje bez pobede u Premijer ligi - Copyright Tanjug/AP Photo/Jon Super

Liverpul ni nakon prva dva kola nema pobedu u Premijer ligi. Ekipa Jirgena Klopa je špsče remija sa Fulamom, odigrala nerešeno i protiv Kristal Palasa, 1:1.

Tokom čitavog prvog poluvremena na Enfildu, Liverpul je dominirao. Imao je čak dvocifren broj šuteva ka golu rivala, ali je uprkos tome gubio 1:0. Iznenađenje je priredio Zaha u 32. minutu.

U drugom delu igre novi problemi za Liverpul. Nunjez je nakon konflikta sa Anderesenom u 55. minutu dobio direktan crveni karton čime dodatno otežao situaciju saigračima.

Ipak, četiri minuta kasnije Dijas je nakon solo prodora pogodio sa ivice kaznenog prostora za 1:1. Uprkos slabijem odnosu na terenu, Liverpul je do kraja utakmice napadao, a Palas se branio i odbranio.