Remi na Ramon Sančez Piskuanu: Sevilja i Valjadolid podelili plen

20/08/2022

-

00:32

La liga - Copyright profimedia

Fudbaleri Sevilje remizirali su 1:1 na domaćem terenu protiv Valjadolida u okviru drugog kola španske Primere.

Tokom uvodnih sedamdesetak minuta nismo imali prilike da gledamo preterano kvalitetnu utakmicu, ali se to promenilu u samom finišu meča.

Naime, u 80. minutu, fudbaler Valjadolida Anuar, zaboravljen je od strane odbrane Sevilje te je to iskoristio i ušunjao se šesnaesterac i savladao golmana Bona.

Ipak, šest minuta kasnije, ogromnu grešku napravio je čuvar mreže gostiju, Asenho, koji je svoju mrežu ostavio praznu, a to je iskoristio Rekik koji je upisao prvi gol u dresu Sevilje.

Marko Dmitrović na ovom mrču nije dobio priliku da stane između stativa kluba koji sa klupe predvodi Hulen Lopetegi.

U prethodnom meču dana, Rajo Valjakano je sa 2:0 trijumfovao protiv Espanjola