Neočekivani remi u derbiju kola,: Nejmarov gol iz penala spasio PSŽ protiv Monaka

28/08/2022

-

22:59

Neočekivani remi u derbiju kola,: Nejmarov gol iz penala spasio PSŽ protiv Monaka - Copyright (AP Photo/Aurelien Morissard)

Fudbaleri Pari Sen Žermena remizirali su 1:1 protiv Monaka u derbiju četvrtog kola Francuske Lige 1.

Falilo je paražinama i malo sporstke sreće, budući da su čak tri puta pogodili stativu na ovom meču.

Strahovao je aktuelni šampion da li će uopšte uspeti da izvuče bod na ovom meču budući da je Holand u 20. minutu posle loše reakcije odbrane PSŽ-a rutinski savladao Donarumu.

Ipak, malo je odahnuo Galtje kada je u 70. minutu Nejmar sa bele tačke doneo izjednačenje domačinu.

Probali su fudbaleri tima iz prestonice Francuske da dođu i do sva tri boda, dve velike šanse propustio je Mbape, te su momci iz Kneževine sačuvali rezultat.