Dejan Stanković debitovao na klupi Sampdorije, gol Đuričića za remi sa Bolonjom

08/10/2022

-

22:46

Dejan Stanković debitovao na klupi Sampdorije, gol Đuričića za remi sa Bolonjom - Copyright Tanjug/Massimo Paolone/LaPresse via AP

Fudbaleri Bolonje i Sampdorije odigrali su nerešeno 1:1, u devetom kolu Serije A.

Trenerski debi na klupi Sampdorije imao je Dejan Stanković, doskorašnji šef stručnog štaba Crvene zvezde, koju je nedavno napustio i preuzeo italijanski klub.

Po dobrom će Stanković pamtiti debi u Sampdoriji, pošto je izboren nerešen rezultat uprkos tome što je Bolonja vodila od 32. minuta golom Domingeza.

Izjednačenje i bod Sampdoriji doneo je srpski fudbaler Filip Đuričić, pogotkom u 72. minutu.

Stanković na kraju može da bude zadovoljan bodom, ali nema sumnje da Sampdoriju čeka velika borba za opstanak.

Klub iz Đenove ima samo tri boda i i dalje je poslednji na tabeli fudbalskog šampionata Italije.