01/02/2023

-

23:08

Levandovski i Rafinja režirali pobedu Barselone nad Betisom - Copyright Tanjug/AP/Manu Fernandez

Igrači Barselone večeras su bili bolji od Real Betisa 2:1 (0:0) u odloženom meču 17. kola španske La lige.

Nakon ne toliko interesantnog poluvremena, drugi deo igre doneo nam je sve što jedna fudbalska utakmica može.

U 65. minutu Brazilac Rafinja probio je bedem Betisa posle odličnog dodavanja Alehandra Baldea, što je malo probudilo domaćina.

Počeli su igrači Betisa mnogo agresivnije da igraju, zaradili su tri žuta kartona u roku od tri minuta i tako stavili do znanja Barseloni da će morati da se bori do poslednjeg zvužduka.

Robert Levandovski je u 80. minutu nakon asistencije Ronalda Arauha udvostručio prednost Katalanoca ali se Betis ni tada nije predavao.

Domaćin je napadao, to me su isplatilo u 85. minutu kada je Žuls Kunde dao autogol, ali ipak Betis nije mogao da izvuče bod sa ove utakmice.