Ronaldo postigao prvenac: Portugalac pogodio iz penala i spasao Al Nasr poraza

20:56

Ronaldo postigao prvenac: Portugalac pogodio iz  penala i spasao Al Nasr poraza
Kristijano Ronaldo - Copyright Tanjug/(AP Photo)

Na nedavnom debiju u dresu AL Nasra Kristijano Ronaldo se nije proslavio. Njegov novi tim je borbu za titulu u šampionatu Saudijske Arabije nastavio minimalnom pobedom nad Etifakom, a Portugalac tada nije uspeo da se upiše u strelce.

U drugom meču, novi klub Ronalda gostovao je Al Fetahu. Nije zabeležio trijumf, odigrao je 2:2, ali je ovaj put Ronaldo postigao prvenac.

Jedan od najboljih fudalera u ovom veku spasao je svoj tim poraza golom iz penala u trećem minutu nadoknade.

Najbolji strelac lige Brazilac Anderson Taliska takođe je bio precizan u tuimu Al Nasra. Pogodak u 42. minutu za 1:1 bio je njegov 13 pogodak u sezoini.

Bivši igrač Benfike takođe je u samom finišu, nakon što je Ronaldo bio precizan sa 11 metara, zaradio isključenje.

Al Nasr je na deobi prvog mesta sa Al Šababom, sa po 34 bodova i utakmicom manje.