17/03/2023

-

18:16

Novi šok u Humskoj, Radnik slavio protiv Partizana - Copyright MN Press

Fudbaleri Partizana priredili su u Humskoj reviju promašaja i još jedan šokantan rezultat. Radnik je u 27. kolu Mozzart bet Superlige odneo čitav plen, slavio je protiv crno-belih rezultatom 2:1.

Ekipa iz Surdulice kaznila je dve greške odbrane domaćina, čiji su se napadači ispromašivali pred mrežom golmana Stefana Ranđelovića.

U prvom delu, do 23. minuta igre, stative su za partizan pogodili Kvinski Menig, Aleksdandar Filipović i Rikardo, za to vreme, Andrija Radulović je u 13. minutu, nakon što je lopta prošla ispod noge Igoru Vujačiću, izašao pred Popovića i matirao ga za 1:0. U finišu prvog dela štoper gostiju Ranko Jokič samo što je ušao u igru kada je udarcem glavom iz peterca ugrozio mrežu golmana Popovića koji je isputio loptu na gol liniji i ona se otkotrljala u mrežu za 0:2.

Radnijk je bolje otvorio meč i u 7. minutu dve šanse su propustili Andrija Radulović, i mšptom Dušan Stevanović koji je pogodio stativu.

Na meču se dogodilo i to da je nepogrešivi Bibars Natho bio neprecizan sa  penala za crno bele nakon što je prethodnih 27 realizovao. Rikardo je u 62. minutu iznudo najstrožu kaznu, a Natho preuzeo odgovornost. Njegov udarac sa 11 metara odbranio je Stefan Ranđelović.

Tek u 82. minutu najbolji strelac Partizana Rikardo je našao put do mreže Surduličana, prethodno, šanse su propustili Andrija Pavlović (74. minut) i Rikardo (78. minut).  U finišu meča briljirao je sjanim odbranama Stefan Ranđelović koji niuje dozvolio da domaćin stigne makar do boda.