Sasuolo savladao Juventus pogotkom Defrela

16/04/2023

-

20:19

Sasuolo savladao Juventus pogotkom Defrela - Copyright Tanjug/Massimo Paolone/LaPresse via AP

Juventus je nastavio sa svojim promenljivim igrama, te je danas poražen na gostovanju Sasuolu 0:1 (0:0) pa tako vezao drugi vezani poraz u domaćem prvenstvu.

Nakon pobede nad Sportingom u četvrtfinalu Lige Evrope (1:0), izabranici Masimilijana Alegrija čitavih 90 minuta nisu uspeli da postignu pogodak protiv Sasuola.

Momenat odluke dogodio se u 64. minutu, kada je napadač domaćih, Gregori Defrel savladao Matiju Perina pa tako doneo trijumf svom timu.

Srpski reprezentativci, Dušan Vlahović i Filip Kostić su bili u startnoj postavi Juventusa. Vlahović je na terenu proveo 90 minuta, dok je Kostić izašao u 66. a zamenio ga je Federiko Kijeza.

U narednom kolu Sasuolo će gostovati Salernitani, dok će Juve doečakti Napoli, ali pre toga ide u Lisabon gde ga očekuje revanš meč sa Sportingom.