Ubedljiva pobeda Napretka na startu Superlige: Đorđe Jovanović pogađao i asistirao

19/07/2021

-

22:55

Srđan Kočić strelac trećeg gola - Copyright MN Press

Fudbaleri Napretka zabeležili su ubedljivu pobedu protiv Kolubare, debitanta u Superligi, rezultatom 3:0 (2:0).

Meč je obeležio "bonus" Kruševljana Đorđe Jovanović, strelac dva gola i asistent kod trećeg.  Talentovani napadač imao je pomoć golmana Kolubare Puletića koji je slabo intervenisao u 24. i 42. minutu posle šuteva Jovanovića sa 20 metara po zemlji.

Prethodno, Lazarevčani su u 9. mnutu imali "zicer", posle centaršuta Filipovića sa desne strane i intervencije golmana domaćih, Andrić je sa peterca ciljao preko praznog gola.

Napredak je već u 47. minutu overio pobedu. Đorđe Jovanović je sjajno asistirao a Srđan Kočić dobrom reakcijom povisio na 3:0.