-

13:43

Liga Evrope: Čukarički sanja preokret protiv Olimpijakosa na srpskom "Old Trafordu" - Copyright MN Press

Večeras od 20 časova (Arena 1 Premium) na novoizgrađenom "Gradskom stadionu" u Dubočici, kraj Leskovca, fudbaleri Čukaričkog ugostiće Olimpijakos u revanš meču plej-ofa za Ligu Evrope.

Pirejci su u prvom meču pred svojim navijačima slavili 3:1. Dominantno su otvorili utakmicu, u 16. minutu su imali prednost od dva gola, da bi do kraja poluvremena imali velikih 3:0. Tokom drugog poluvremena, Čukarički se malo oslobodio pritiska, a nagrada za nešto bolju igru u završnici meča došla je u sudijskoj nadoknadi, kada je Miladinović pogodio za 3:1, ostavivši nadu "brđanima" za revanš.

Srpski predstavnik već je ispisao istoriju plasmanom u evropsko takmičenje, pošto iako izgubi od Olimpijakosa, mesto u Ligi konferencija mu je zagarantovano. Međutim, još uvek ništa nije gotovo. Iako je kvalitet na strani gostujućeg tima, Čukarički će pokušati da napravi iznenađenje, a dva gola zaostatka juriće na tzv. srpskom "Old Trafordu". Novoizgrađenom stadionu u Dubočici, kapaciteta od 8.136 mesta.