Tenis

Janik Siner nije danas trenirao zbog povrede lakta

Komentari
Janik Siner nije danas trenirao zbog povrede lakta
Janik Siner nije danas trenirao zbog povrede lakta - Copyright Tanjug/(AP Photo/Kin Cheung)

Autor: Euronews

08/07/2025

-

18:33

veličina teksta

Aa Aa

Janik Siner je sinoć izbegao eliminaciju sa Vimbldona zbog malerozne povrede Grigora Dimitrova, ali možda Italijan doživi sudbinu prijatelja iz Bugarske jer ga muči povreda lakta desne ruke zbog koje je danas otkazao trening!

Jutros je prvi reket sveta bio na skeneru i magnetoj rezonanci da vidi u kakvom je stanju povreda lakta, ali ni on, ni njegov tim nije doneo nikakvu odluku u vezi učešća u sutrašnjem četvrtfinalu protiv Bena Šeltona. Niti se zna težina povrede.

 

 

Ako je suditi po tome što još nije doneo odluku, verovatno je moguće da započne meč, ali je pitanje da li može i da ga završi, odnosno pitanje je da li igranje može proizvesti neko pogoršanje zbog kojeg bi možda mogao da ugrozi završetak sezone, prenose strani mediji.

Komentari (0)

Sport