Otklonjena svaka dilema: Nole neće igrati Završni masters u Torinu
Komentari
08/11/2025
-20:59
Italijanski teniser Lorenco Museti poražen je u finalu ATP turnira u Atini od Novaka Đokovića sa 2:1 (6:4, 3:6, 5:7), nakon skoro tri sata igre.
Ipak, odmah posle meča stigla je i lepa vest za mladog Italijana.
Na konferenciji za medije, Museti je otkrio da mu je Đoković lično saopštio da neće nastupiti na Završnom mastersu u Torinu, što znači da će tamo učestvovati upravo Italijan.
"Novak mi je rekao da ne ide u Torino. Ne znam šta da mislim", rekao je Museti, prenosi italijanski Mondo.
Italijan je potom istakao da je zadovoljan promenom pravila koja će od sledeće sezone stupiti na snagu, a koja se tiče završetka ATP trke bodova.
"Dobro je što će od naredne godine ATP trka da prestane posle Mastersa u Parizu. To je dobro za igrače. Sada smo imali taj gala događaj u Torinu na kom nisu svi bili. Možda je to mala stvar, ali mi mnogo znači", zaključio je Museti.
Tako će Museti dobiti jedinstvenu priliku da nastupi na prestižnom turniru i stekne dragoceno iskustvo protiv najboljih tenisera sveta.
Komentari (0)