Policija u Kruševcu uhapsila muškarca zbog napada na oca i babu
Komentari
16/06/2025
-19:22
Policija u Kruševcu uhapsila je A. J. (1990) zbog sumnje da je napao oca i babu, nanoseći im povrede, najverovatnije nožem, saopštilo je Ministarstvo unutrašnjih poslova.
A. J. je uhapšen zbog nasilja u porodici. Sumnjiči se da je 14. juna, u večernjim satima, nakon kraće rasprave, napao oca (61) i babu (77) i naneo im povrede, najverovatnije nožem, zbog čega su zbrinuti u Opštoj bolnici u Kruševcu.
Po nalogu Osnovnog javnog tužilaštva u Kruševcu, A. J. je određeno zadržavanje do 48 sati, nakon čega mu je sudija za prethodni postupak odredio pritvor do 30 dana.
Ministarstvo unutrašnjih poslova apeluje na građane da svaki vid nasilja u porodici prijave policiji besplatnim pozivom na brojeve telefona 0800 100 600 ili 192, koji su dostupni 24 sata dnevno.
Komentari (0)