Aktuelno

Dečak pao sa visine na Novom Beogradu, teško povređen prevezen u bolnicu

Komentari
Dečak pao sa visine na Novom Beogradu, teško povređen prevezen u bolnicu
Dečak pao sa visine na Novom Beogradu, teško povređen prevezen u bolnicu - Copyright Euronews/Jovana Stanković

veličina teksta

Aa Aa

Na Novom Beogradu 14-godišnji dečak je teško povređen kada je pao sa visine.

Kako saznaje Tanjug, on je sinoć oko 20 časova prevezen u Dečju bolnicu u Tiršovoj ulici.

Njemu su konstatovane teške telesne povrede, a još uvek nije poznato sa čega je pao.

Komentari (0)

Srbija