Na Novom Beogradu 14-godišnji dečak je teško povređen kada je pao sa visine.
Kako saznaje Tanjug, on je sinoć oko 20 časova prevezen u Dečju bolnicu u Tiršovoj ulici.
Njemu su konstatovane teške telesne povrede, a još uvek nije poznato sa čega je pao.
Komentari (0)