Prekid isporuke gasa na Novom Beogradu usled havarijskog oštećenja
Komentari
Javno preduzeće "Srbijagas" objavilo je da je danas oko 12 časova došlo do kratkotrajnog prekida u isporuci prirodnog gasa za kupce u delovima gradske opštine Novi Beograd, usled havarijskog oštećenja gasovoda srednjeg pritiska (čelični gasovod) u tom delu grada, koje je izazvalo treće lice.
Na mesto oštećenja gasovoda odmah je izašla ekipa JP "Srbijagas", koja će sanaciju oštećenog dela mreže izvesti u najkraćem tehnički mogućem roku, navedeno je u saopštenju.
JP "Srbijagas" - Operator distributivnog sistema (ODS) je o novonastaloj situaciji u vezi sa prekidom isporuke prirodnog gasa obavestio korisnike distributivnog sistema koji će usled poremećaja ostati bez isporuke prirodnog gasa.
Sanacija gasovoda će se izvesti u najkraćem tehnički mogućem roku, kako navode, a zbog složenosti intervencije očekivano vreme nastavka isporuke gasa je petak.
Komentari (0)