Vučić objavio snimak novog auto-puta: Deonica se otvara sutra, pogledajte kako izgleda (VIDEO)
Komentari
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić objavio je danas na Instagramu novi snimak sa Moravskog koridora.
Vučić je objavio snimak iz vazduha, a na njemu su prikazani završni radovi i spremnost deonice za otvaranje.
"Zajedno gradimo budućnost! Ponosan na Srbiju i njene građane", napisao je predsednik Srbije uz snimak.
Podsetimo, deonica autoputa od Adrana kod Kraljeva do Preljine kod Čačka na Moravskom koridoru sutra će svečano biti puštena u saobraćaj, a prisustvovaće i predsednik Srbije Aleksandar Vučić.
Deonica Adrani-Preljina svečano se otvara sutra u 17.00 časova, najavljeno je iz Predsedništva Srbije.
Instagram.com/buducnostsrbije
Reč je o deonici autoputa od petlje Adrani do petlje Preljina u dužini od 28,71 kilometar.
Moravski koridor ukupno će biti dug 112,37 km i povezaće Pojate i Preljinu, odnosno Rasinski, Raški i Moravički okrug.
Komentari (0)