Nevreme praćeno gradom zahvatilo Podgoricu, deo grada ostao bez struje
Komentari
Pljusak praćen gradom zahvatio je Podgoricu danas popodne, a zbog nevremena došlo je do nestanka struje u delu grada preko Morače.
Nakon vrelog prepodneva, nad Podgoricom su se nadvili oblaci, a oko 16 sati počeo je pljusak, praćen jakim vetrom i grmljavinom, objavio je portal RTCG.
Padao je i sitni grad.
Za sada nema informacija da li je nevreme izazvalo materijalnu štetu.
Iz CEDIS-a (Crnogorski elektrodistributivni sistem) saopštili su da su pojedini delovi grada preko Morače ostali bez struje.
"Zbog ispada KB 10kV 'Hram' iz TS 110/10kV 'PG 4' bez napajanja električnom energijom su: deo Maksim zgrade, hram Hristovog vaskrsenja, 'G' zgrada i zgrada iza nje, građevinska škola i objekti oko nje, zgrada preko puta redakcije Dan, mali soliteri ('tri kocke šećera'), deo Momišića - oko vrtića 'Pčelica', zgrade preko puta mašinske škole i zgrade iza Ministarstva odbrane", naveli su iz CEDIS-a.
Komentari (0)